DOPRAVNÉ PODMIENKY

OSOBNÉ VYZDVIHNUTIE

Brikety si je možné osobne vyzdvihnúť v našom sklade v Bratislave, na Starej Vajnorskej č. 37, počas pracovných dní.

Brikety si je možné osobne vyzdvihnúť v našom sklade v Pezinku, v areáli tehelne, počas pracovných dní. Dátum a čas vyzdvihnutia je potrebné dohodnúť vopred s pánom Vosátkom.

DOPRAVA NA ADRESU

d_p_img_2@2x

Brikety doručujeme na území celého Slovenska. Deň a čas dodania brikiet vám bude poslaný v deň prijatia objednávky. V prípade odberu 10 a viac ton je možné sa dohodnúť na dni a čase doručenia.

d_p_img_3@2x

Kuriérska spoločnosť doručí brikety na hranicu pozemku, resp. k vstupu na pozemok. Zloženie tovaru mimo toto miesto je na prípadnej dohode a súhlase doručujúceho kuriéra. Vyloženie a manipulácia s briketami je možná iba na spevnenej a rovnej ploche (betón, dlažba).

CENA DOPRAVY

1 paleta 45€ s DPH
d_p_img_4@2x

Cena dopravy palety brikiet je 32€. Ďaľšie počty kusov paliet brikiet sú násobkami danej sumy. V prípade otázok ohľadne dopravy nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 903 716 681.

PRAVIDLÁ DOPRAVY

Kuriér nemá právo na prenášanie tovaru z paliet.

Kuriér môže prenášať palety po spevnenej, rovnej a hladkej ploche paletovým vozíkom (betón, …).

Dbajte na rozmery a váhu prepravného prostriedku.

Po podpísaní dokladu o doručení (POD) zákazníkom alebo v jeho mene, nie je možné voči doručujúcej spoločnosti uplatniť žiadne ďaľšie nároky, pretože POD je podpísaný súhlas s tým, že objednávka je kompletná a neporušená.